Spis treści
By intermedialna | śr., 02/02/2022 - 22:24
 Zdjęcie autorstwa Goda Morgan z Pexels  intermedialna.pl

Twoi bliscy znajomi lub ktoś z rodziny spodziewają się dziecka, albo niedawno przyszedł na świat ich maluch i chcesz w jakiś sposób pogratulować im tego? Myślisz o symbolicznym prezencie z tej okazji? Co kupić dziecku na narodziny, aby z jednej strony było sympatyczną pamiątką, a z drugiej funkcjonalną rzeczą? Ciekawym pomysłem, jaki można podejrzeć na wielu blogach lub stronach internetowych poświęconych rodzicielstwu i dzieciom są prezenty, które uwieczniają życie malucha od pierwszych chwil.

Nie chodzi oczywiście o całodobowy monitoring, a o album, w którym umieszczane są zdjęcia, często także opisy począwszy od pierwszych chwil życia młodego człowieka. Są to tradycyjne albumy na zdjęcia, do których dołączamy na przykład karnet na wywoływanie zdjęć.

Co kupić dziecku na narodziny — dobry pomysł.

Z pewnością w dużych punktach fotograficznych można taki karnet zamówić i dzięki temu podarować rodzicom nowego obywatela możliwość wywołania załóżmy stu zdjęć w danym formacie. Albumy dostępne są w klasycznej wersji, ale nie tylko. Możemy poszukać w sieci albumów typowo z okazji narodzin, albo typowo dla dzieci. Są to albumy gotowe, a więc z drukowanymi ozdobami czy napisami, albo albumy wykonane metodą rękodzieła przez pasjonatki, rzadziej pasjonatów papierowego handicraftu.

A co kupić dziecku na narodziny jeśli pomysł z albumem nie do końca nam się podoba, albo jesteśmy przekonani, że rodzice wolą jednak elektroniczną formę zdjęć wyświetlanych na przykład na tablecie, niż które albumy zbierają kurz na półkach?

Komplet ubranek na prezent na narodziny dziecka.

Możemy postawić na klasykę, a więc zafundować dziecku przy okazji także rodzicom, komplet ubranek dla malucha. Mogą to być ubranka nieco większe niż dla nowo narodzonego dziecka, zwłaszcza jeśli nie znamy jego rozmiarów. Dzięki temu na pewno się nie zmarnują, to znaczy nie będą za małe, za ciasne. Zwłaszcza jeśli nie bardzo mamy rozeznanie w dziecięcych fatałaszkach, lepiej wybrać większe ubranka. Jeżeli chodzi o gadżety przydatne rodzicom i maluchowi w pierwszych tygodniach, miesiącach życia to oczywiście buteleczki, smoczki, zabawki w rodzaju girland, które wiesza się nad łóżeczkiem, dziecka by miało na czym skupić wzrok i czego dotykać, z czym się bawić kiedy zostaje w pomieszczeniu samo.

Przed zakupem prezentu na narodziny — zapytaj.

Dobrze jest przed wybraniem, co kupić dziecku na narodziny zrobić małe rozpoznanie: co rodzice już kupili w oczekiwaniu na nowego członka swojej rodziny i dodatkowo podpytać, co kupili inni znajomi i bliscy, aby na przykład nie okazało się, że w domu będą trzy wózki albo dwa łóżeczka. Można też po prostu podpytać czy rodzice mają jakieś ewentualne życzenia co do prezentów zwłaszcza jeśli wiemy, że ich budżet dość mocno odczuje pojawienie się na świecie maleństwa.

Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy web oraz email zostaną automatycznie skonwertowane w odnośniki

popularne

Worki pod oczami, które mają formę opuchlizny

Worki pod oczami, które mają formę opuchlizny lub braku naprężenia skóry, mogą mieć wiele przyczyn. Nie pojawiają się tylko u osób starszych lub tylko po ciężkim dniu w pracy, kiedy dużo czasu spędzamy przed komputerem i nasz wzrok jest intensywnie wykorzystywany. Przyczyny mogą być także inne, worki pod oczami powstają z powodu alergii, z powodu kontaktu z zanieczyszczonym powietrzem, spalinami lub z przemęczenia wspomnianego wcześniej. Zdarza się także, że dziedziczymy je po kimś z rodziny.

Remont mieszkania- co najczęściej zmieniamy w wystroju.

Remont mieszkania wiąże się często z generalną wymianą i odświeżeniem. Ściany, podłogi, sufity- często wymagają wspomnianego odświeżenia. Jak zmienić swoje mieszkanie podążając za kanonami mody? W tym sezonie zdecydowanie królują: minimalizm i styl retro. Jeżeli więc decydujemy się na zmianę kolorów w naszym mieszkanku to proponowanymi kolorami będą: turkus, butelkowa zieleń, błękit, fiolet, ciemny granat. Jako elementy dodatkowe można uznać takie kolory jak pomarańcz i żółć. Takie zestawienia kontrastów dodadzą swoistego uroku i charakteru w każdym wnętrzu.