Spis treści
By intermedialna | czw., 04/14/2022 - 13:14
Randka - porady

Najczęściej zadawane sobie przez nas pytanie, kiedy wybieramy się na randkę, brzmi: co na siebie założyć? Często mniej zastanawiamy się nad partnerem, z którym się umówiłyśmy, nad miejscem, do którego się wybieramy, niż nad doborem odpowiedniego stroju. Co na siebie założyć na randkę, żeby wypaść dobrze?

Przede wszystkim, zastanów się gdzie właściwie wychodzicie. Jeżeli idziecie do kina, masz sporą dowolność: możesz postawić na sukienkę, zestaw spódnicy i eleganckiej bluzki, zwykłe dżinsy i szalony T-shirt. To samo dotyczy wyjścia na imprezę. Jeśli wybieracie się do klubu, ubierz się tak, jak zwykle ubierasz się w takie miejsca.

Pamiętaj, aby nie przesadzać z dodatkami i nie stawiać na całkowitą ekstrawagancję, chyba że na co dzień również się tak ubierasz. Na randce musisz czuć się komfortowo i atrakcyjnie. Jeżeli na co dzień nigdy nie nosisz sukienek, bo źle się w nich czujesz, nie zakładaj również sukienki na randkę, ponieważ przez cały czas spotkania będziesz myślała o tym, że masz na sobie sukienkę, a nie o tym, o czym właśnie rozmawiacie i co robicie. Podobnie jeśli chodzi o buty: jeżeli nigdy nie nosisz szpilek, nie masz doświadczenia w chodzeniu na wysokich obcasach, nie stawiaj na tego typu buty, by być bardziej sexy lub wyglądać bardziej atrakcyjnie.

Efekt może być całkowicie odwrotny: zamiast wyglądać seksownie, będziesz się chwiać i potykać, albo obetrzesz sobie stopy i będziesz cierpiała przez cały wieczór.

Pierwsza randka - strój.

Randka, zwłaszcza ta pierwsza, to droga do poznania się. Jeśli poznałaś faceta, który uwielbia ciężkiego rocka i na co dzień nosi skórę, a na nogach glany, nie zamieniaj się w królową hardcorowej muzyki tylko po to, żeby mu zaimponować. W końcu będziesz musiała pokazać mu, jaka na prawdę jesteś. I odwrotnie, jeśli na co dzień ubierasz się na czarno i słodki styl to nic dla Ciebie, nie zakładaj na siebie różowej sukienki, żeby wyglądać bardzo kobieco. Randka ma być okazją do poznania się nawzajem, również strojem powinnaś pokazać, jaka jesteś na co dzień.

Stawiaj na wygodę i na swój styl, któremu jesteś wierna na co dzień.

Dodaj komentarz

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy web oraz email zostaną automatycznie skonwertowane w odnośniki

popularne

Worki pod oczami, które mają formę opuchlizny

Worki pod oczami, które mają formę opuchlizny lub braku naprężenia skóry, mogą mieć wiele przyczyn. Nie pojawiają się tylko u osób starszych lub tylko po ciężkim dniu w pracy, kiedy dużo czasu spędzamy przed komputerem i nasz wzrok jest intensywnie wykorzystywany. Przyczyny mogą być także inne, worki pod oczami powstają z powodu alergii, z powodu kontaktu z zanieczyszczonym powietrzem, spalinami lub z przemęczenia wspomnianego wcześniej. Zdarza się także, że dziedziczymy je po kimś z rodziny.

Remont mieszkania- co najczęściej zmieniamy w wystroju.

Remont mieszkania wiąże się często z generalną wymianą i odświeżeniem. Ściany, podłogi, sufity- często wymagają wspomnianego odświeżenia. Jak zmienić swoje mieszkanie podążając za kanonami mody? W tym sezonie zdecydowanie królują: minimalizm i styl retro. Jeżeli więc decydujemy się na zmianę kolorów w naszym mieszkanku to proponowanymi kolorami będą: turkus, butelkowa zieleń, błękit, fiolet, ciemny granat. Jako elementy dodatkowe można uznać takie kolory jak pomarańcz i żółć. Takie zestawienia kontrastów dodadzą swoistego uroku i charakteru w każdym wnętrzu.