Spis treści
By intermedialna | czw., 01/13/2022 - 21:15
Dłużnicy - czy istnieje rozwiązanie problemu? intermedialna Photo by Tomáš Hustoles from Burst

Osoby zadłużone często zastanawiają się czy istnieje na rynku kredyt dla zadłużonych, aby znaleźć odpowiedź na to pytanie najpierw musimy zastanowić się kim w oczach banku jest osoba zadłużona, bo przecież jeżeli mamy zadłużenie np. w zapłacie jednego rachunku za prąd czy inne media do dopóki nie trafimy na jedną z tak zwanych czarnych list, nie jesteśmy osobą zadłużoną. Osoba zadłużona to każda osoba, która widnieje w rejestrach bankowych jako osoba z niespłaconymi kredytami które były zaciągnięte wcześniej, osoba zadłużona to również ktoś, ,przeciwko komu toczy się postępowanie windykacyjne lub komornicze. Jeżeli mamy takie przypadki jak wyżej opisane to mamy świadomość że jesteśmy zadłużeni i że żaden bank nie udzieli nam kredytu z powodu np. niewiarygodności spłaty kredytu.

Niestety dłużnikiem można stać się bardzo łatwo i nawet jeżeli nas nikt nie ściga bo w końcu zapłaciliśmy ratę o której zapomnieliśmy, oczywiście jeżeli zdarzy nam się to raz czy nawet dwa ale uregulujemy nasze zobowiązanie zanim bank wyśle raport do bik to nic się nie stanie, gorzej jeżeli notorycznie nie płacimy w terminie np. raty za kartę kredytową i bank miesiąc w miesiąc wysyła raporty do biku z naszym nazwiskiem i informacjami o spóźnieniach w spłacie, wtedy możemy być prawie pewnie że w oczach banku będziemy niewiarygodnym kredytobiorcą i kredytu nie otrzymamy. Jeżeli nie możemy otrzymać kredytu w banku bo jesteśmy zadłużeni lub utraciliśmy płynność finansową i zdolność spłaty kolejnych kredytów, to możemy rozejrzeć się za usługą jaką jest tak zwany kredyt dla zadłużonych, nie jest to zupełnie kredyt, ale załóżmy że tak tą formę pożyczania pieniędzy nazywamy.

Kredyt jest w banku, kredyt dla zadłużonych to pożyczka w instytucji poza bankowej, gdzie panują inne zasady pożyczania pieniędzy, nie jesteśmy np. sprawdzani w bik, ale za to np. musimy mieć np. zaświadczenie o zatrudnieniu lub o wysokości zarobków czy w przypadku emerytów i rencistów zaświadczenie o wysokości otrzymywanej renty czy emerytury.

Kredyt dla zadłużonych rządzi się prawami takimi samymi jak np. pożyczka poza bankowa, jest to tylko nazwa kredyt dla zadłużonych widniejący na banerach, ulotkach czy innych formach reklamy to raczej nazwa marketingowa niż prawdziwy kredyt. pożyczka dla zadłużonych Ostatnimi czasy w mediach i w prasie możemy się dowiedzieć że odsetek Polaków mających problem ze spłatą zaciągniętych kredytów i innych zobowiązań finansowych wynikających np. z podpisanych umów, mamy tu na myśli np. rachunki za telefon, prąd i inne domowe media czy czynsz za mieszkanie.

Pożyczka to operacja polegająca na udzieleniu przez osobę fizyczną lub instytucję określonej kwoty środków pieniężnych – to wie każdy. Większość osób jednak nie widzi różnicy pomiędzy pożyczką a kredytem.

Te wszystkie zaległości w spłatach i zapłatach powodują że zadłużenie rośnie a wraz z nią ilość osób zadłużonych nie rzadko z komornikiem na karku.

Nie jest to dobra informacja dla polskiej gospodarki i nie podnosi na duchu raczej polskiego społeczeństwa, ale za to możemy zauważyć że jak grzyby po deszczu zaczęły wyrastać firmy oferujące coś takiego jak pożyczka dla zadłużonych, nie jest to kredyt a firmy oferujące taką usługę nie muszą stosować się do wytycznych bankowych jakie obowiązują przy udzielaniu kredytu w banku. Wiele osób zadłużonych, chce spłacić przedawniony kredyt czy inne zadłużenie po to by nie ścigał ich komornik, wtedy szukają na rynku czegoś takiego jak pożyczka dla zadłużonych, nie muszą długo szukać ofert dla osób zadłużonych, bez sprawdzania w bik i bez analizowania zdolności kredytowej jest na rynku naprawdę sporo.

Aby uzyskać pożyczkę dla zadłużonych nie trzeba nawet wychodzić z domu, można ją nawet zaciągnąć przez internet, po prostu skanujemy wymagane dokumenty, wysyłamy je do firmy e-mailem, po kilku dniach mamy odpowiedź czy otrzymamy pożyczkę a jeżeli tak to w ciągu doby pieniądze powinny znaleźć się na naszym koncie.

Jeżeli nie mamy internetu, ale nie chcemy wychodzić z domu to możemy zaprosić przedstawiciele firmy pożyczkowej do domu, w domu spiszemy umowę, do domu zostaną nam przyniesione pieniądze i wszystko fajnie, tylko że musimy mieć świadomość że za to iż miły Pan czy Pani przyjdzie do nas do domu i poświęci nam swój czas, zapłacimy my, spłacając naszą pożyczkę.

Decydując się na pożyczkę typu kredyt dla zadłużonych, szybka pożyczka, pożyczka na dowód itp. jak zwał tak zwał zawsze musimy uważać na to by nie popaść w jeszcze większe tarapaty finansowe, bo jeżeli

Dodaj komentarz

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy web oraz email zostaną automatycznie skonwertowane w odnośniki

popularne

Worki pod oczami, które mają formę opuchlizny

Worki pod oczami, które mają formę opuchlizny lub braku naprężenia skóry, mogą mieć wiele przyczyn. Nie pojawiają się tylko u osób starszych lub tylko po ciężkim dniu w pracy, kiedy dużo czasu spędzamy przed komputerem i nasz wzrok jest intensywnie wykorzystywany. Przyczyny mogą być także inne, worki pod oczami powstają z powodu alergii, z powodu kontaktu z zanieczyszczonym powietrzem, spalinami lub z przemęczenia wspomnianego wcześniej. Zdarza się także, że dziedziczymy je po kimś z rodziny.

Remont mieszkania- co najczęściej zmieniamy w wystroju.

Remont mieszkania wiąże się często z generalną wymianą i odświeżeniem. Ściany, podłogi, sufity- często wymagają wspomnianego odświeżenia. Jak zmienić swoje mieszkanie podążając za kanonami mody? W tym sezonie zdecydowanie królują: minimalizm i styl retro. Jeżeli więc decydujemy się na zmianę kolorów w naszym mieszkanku to proponowanymi kolorami będą: turkus, butelkowa zieleń, błękit, fiolet, ciemny granat. Jako elementy dodatkowe można uznać takie kolory jak pomarańcz i żółć. Takie zestawienia kontrastów dodadzą swoistego uroku i charakteru w każdym wnętrzu.