Spis treści

Jeżeli zastanawiasz się, czy solarium jest bezpieczne dla Twojego zdrowia oraz czy można bez obaw korzystać ze sztucznego opalania, przeczytaj nasz artykuł. Na temat solarium zarówno w telewizji jak i w tradycyjnej czy wirtualnej prasie, możemy przeczytać często wiele mitów, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością.

Pierwsze zmarszczki pojawiają się, kiedy nasza skóra traci swoją sprężystość. Dzieje się to nie głównie dlatego, że jest niewłaściwie nawilżona czy nieodpowiednio pielęgnowana, a dlatego, że każdego dnia nasza twarz wykonuje setki ruchów.

Leginsy, tylko dla szczupłych?

Tyle ile rodzai cer tyle też mamy rodzai maseczek. Odpowiednio dobrana maseczka sprawia, że efekt jest natychmiastowy i widoczny. Aby dobrać prawidłowy rodzaj maseczki musimy wiedzieć jaki typ cery mamy. Jeśli maseczka ma nam pomóc a nie zaszkodzić warto również przy wyborze odpowiedniej zwrócić uwagę na składniki z jakich jest wykonana.

Kiedy ślub zbliża się wielkimi krokami, każda przyszła Panna Młoda musi znaleźć tą jedyną wymarzona suknie ślubną. Wybór sukni ślubnej nie jest łatwy i nie jednej dziewczynie może spędzać sen z powiek. Jak zatem poradzić sobie z wyborem ślubnej sukienki?

Nakładanie makijażu to dla wielu z nas podstawowy zabieg, który wykonujemy rano przed wyjściem z domu. Lubimy się malować nie tylko dlatego, że sam efekt nałożenia na twarz makijażu nam się podoba. Po prostu lubimy samą czynność malowania się.

Kobiety lubią makijaż nie tylko dlatego, że dzięki niemu wyglądają lepiej i atrakcyjniej. Po prostu lubimy się malować i lubimy odwiedzać sklepy, w których możemy wybrać sobie najbardziej pasujące do nas kolory czy najbardziej odpowiadające nam kosmetyki. Dla wielu z nas zakupy w drogerii to jeszcze większa przyjemność niż zakupy w sklepach z ubraniami.

Czasami robiąc bilans, na przykład roczny, ile wydałyśmy na siebie przez ten czas, może nas troszkę przerazić. Moda: kilka razy do roku nowe spodnie, nowe buty na lato, jesień i zimę, nowe bluzki, sukienki, bielizna.

Zastanawiasz się nad tym, jak utrzymać kolor włosów na dłużej? Jakie zabiegi możesz wykonywać, aby Twoje włosy były kolorowe jeszcze dłużej niż zwykle? Przede wszystkim zwróć uwagę na to, jakich kosmetyków do farbowania czy koloryzacji używasz.